reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
Mirza ŞİRİN TÜM YAZILARI

Öğrencilerden Büyük Başarı

Yayınlanma Tarihi :
Öğrencilerden Büyük Başarı
reklam

Cevizköy Ortaokulu öğrencileri, Pınarhisar’da düzenlenen Okul Sporları Floor Curling İl Müsabakaları’nda başarı elde etti.

Pınarhisar ilçesinde düzenlenen Okul Sporları Floor Curling İl Müsabakaları’nda, Cevizköy Ortaokulu adını büyük bir başarıyla duyurdu. Genç sporcular, müsabakalarda gösterdikleri performansla önemli dereceler elde ederek ilçeyi gururlandırdılar.

Küçük Karma, Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorilerinde mücadele eden Cevizköy Ortaokulu takımı, her üç kategoride de önemli başarılar elde etti. Küçük Karma kategorisinde İl İkincisi, Küçük Kızlar Kategorisinde İl Üçüncüsü ve Küçük Erkekler Kategorisinde İl Üçüncüsü olarak madalya kazanan sporcular, emeklerinin karşılığını almış oldular.

Cevizköy Ortaokulu idaresi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “İlçemizde düzenlenen Okul Sporları Floor Curling İl Müsabakaları’nda okulumuz; Küçük Karma kategorisinde İl İkincisi, Küçük Kızlar Kategorisinde İl Üçüncüsü, Küçük Erkekler Kategorisinde İl Üçüncüsü olma başarısı göstermiştir Tüm antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyor, İzmir’de yapılacak olan yarışmalarda ilimizi temsil edecek Pınarhisar Atatürk Ortaokulu’na başarılar diliyoruz. Gelişmeye devam edeceğiz”

Haber/Kaynak: Mirza ŞİRİN