reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
Sevda ERGÜN TÜM YAZILARI

Öğrencilere Teşekkür Edildi

Yayınlanma Tarihi :
Öğrencilere Teşekkür Edildi
reklam

Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü, Küçük Eller Büyük Kalpler” projesinde yer alan öğrencilerine teşekkür sertifikası verdi.

Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü öğrencileri, toplumsal duyarlılıklarını göstererek geleceğe dair umutları canlı tutuyor. Okul Aile Birliği ve öğrencilerin koordineli çalışmasıyla, Kırklareli Devlet Hastanesi “Çocuk Servisi” renkli ve neşeli bir atmosfere kavuşturuldu.

“Küçük Eller Büyük Kalpler” adını taşıyan sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak görev alan lise öğrencileri, hastane ortamını daha keyifli hale getirmek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenledi. Boyama etkinlikleri, oyunlar ve hikaye anlatma gibi aktivitelerle çocukların moralini yükselten öğrencilere, proje sonunda teşekkür sertifikaları takdim edildi.

Kampüs yetkileri yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Öğrencilerimizin toplumsal duyarlılığı, geleceğe dair umutlarımızı capcanlı tutuyor! Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü olarak “Küçük Eller Büyük Kalpler” Sosyal Sorumluluk Projemizde gönüllü olarak görev alan lise öğrencilerimize teşekkür sertifikalarını teslim ettik.”

Haber/Kaynak: Sevda ERGÜN