reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

‘’Şimdi Sıra Sende Babaeski’’

Yayınlanma Tarihi :
‘’Şimdi Sıra Sende Babaeski’’
reklam

Belediye Başkan Adayı İrfan Gökler Babaeski’de hizmet odaklı bir anlayışı vatandaşlara aktarıyor.

İYİ Parti Babaeski İlçe Başkanlığı, Belediye Başkan Adayları İrfan Gökler ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Babaeski’nin dört bir yanında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Vizyoner ve hedef odaklı bir belediyecilik anlayışını benimseyen İYİ Parti ekibi, projeleriyle Babaeski’ye yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Vatandaşlara farklarını anlatmak için saha çalışmalarını sürdüren İYİ Parti ekibi, Belediye Başkan Adayları İrfan Gökler’in liderliğinde Babaeski’nin ihtiyaçlarını dinliyor ve çözüm önerilerini paylaşıyor. Makam odaklı değil, hizmet odaklı bir yaklaşımla hareket ettiklerini vurgulayan İYİ Parti, liyakatli adaylarıyla Babaeski’nin geleceğine katkı sağlamayı hedefliyor.

İYİ Parti Babaeski İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, ‘’Belediye Başkan Adayımız İrfan Gökler ve Meclis üyesi adaylarımızla birlikte komşularımıza farkımızı anlatmaya devam ediyoruz. Vizyoner, hedefleri olan İYİ Belediyecilik anlayışımız ve liyakatli adayımız İrfan Gökler’le makama değil hizmete geliyoruz. Biz projelerimizle geliyoruz! Şimdi sıra sende Babaeski.’’ ifadeleri yer aldı.

Haber/Kaynak: Sınırkent